VÝUKA BUDOUCÍCH KADEŘNÍKŮ PROBÍHÁ V NOVÉM PROSTŘEDÍ
Povolání Kadeřník se řadí mezi atraktivní obory, o které je mezi žáky velký zájem. Není proč se tomu divit, vždyť každý z nás kadeřníka nebo holiče potřebuje, protože máme rádi hezké a moderní účesy. Obor Kadeřník vyučuje také Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov na svém středisku v Kadani, která reagovala na stále se zvyšující požadavky na vybavení cvičných pracovišť celkovou rekonstrukcí a modernizací učeben umístěných na pracovišti ul. Fibichova.
Celkové náklady dosáhly výše 780 000 Kč. Na jejich úhradě se významnou částkou 500 000,- Kč podílela finanční dotace města Kadaň, která byla škole poskytnuta na zlepšení podmínek výuky učebních oborů.
Učebny byly vybaveny novým nábytkem a dalším vybavením, které kadeřníci potřebují pro kvalitní výuku. Dne 25. 9. 2020 proběhlo slavnostní otevření pracoviště za přítomnosti starosty města Kadaň PaedDr. Jiřího Kulhánka a dalších hostů z Krajského úřadu, kteří si prohlédli nová pracoviště. Věříme, že nové vybavení zkvalitní výuku budoucích kadeřníků, a tím je lépe připraví pro výkon krásného ale i náročného povolání.
 
< Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.