Prezident ČR navštívil pracoviště naší školy
   
4. 10. 2017 navštívil prezident České republiky Miloš Zeman v rámci návštěvy Ústeckého kraje také Chomutov. Naše škola zabezpečila pro pana prezidenta a jeho doprovod slavnostní oběd ve vynovených a zmodernizovaných prostorách gastrocentra školy ve Václavské ulici. Akci připravovali hlavně učitelé odborného výcviku a žáci gastronomických oborů vzdělání, květinovou výzdobu připravili peadagogové a žáci oboru zahradnické práce. 
 
Na snímcích můžete vidět připravenou slavnostní tabuli a žáky, kteří si vyzkoušeli své dovedosti při obsluze vzácné návštěvy.
 
 
 

Kontakt

 Název
 školy
 Střední škola technická,
 gastronomická
 a automobilní, Chomutov,
 příspěvková organizace
 Adresa
 Pražská 702,
 430 01 Chomutov
 Telefon 
 474 651 848,
 474 651 849
 E-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 www
 stránka    
 www.tgacv.cz  
 IČ
 18383696
 Datová
 schránka 
 753k9pg