Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


 
Škola patří mezi nejlépe vybavené střední školy Ústeckého kraje, a to ve všech vyučovaných oborech. Například žáci strojírenských, zemědělských i autoopravárenských oborů mají do výuky zařazeno absolvování svářečských kurzů a v autoškole, kterou škola provozuje, absolvují kurzy pro získání řidičského oprávnění různých skupin.
Získané znalosti a dovednosti si mohou žáci vyzkoušet ve školním autoservisu, na odborných pracovištích gastronomických oborů, ale i na pozemcích a sadech, které škola obdělává.
Paní radní byla také překvapena skutečností, že zejména na odborných pracovištích pracují mladí učitelé, což dává určitou záruku dalšího rozvoje školy a poskytování vzdělávání dle požadavků budoucích zaměstnavatelů a potřeb rozvíjejícího se trhu práce.
 
 
 < Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.