Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


Dne 21. 9. 2021 byl za přítomnosti náměstka hejtmana Ústeckého kraje Jiřího Kulhánka a radní Ústeckého kraje Jindry Zalabákové otevřen nový Školní kadeřnický salon, který se nachází také v objektu Fibichova 1129 v Kadani. Salon je bezbariérový. Jeho moderní vybavení umožňuje nabízet veřejnosti široké služby dámského i pánského kadeřnictví. Žáci zde můžou uplatnit studiem získané teoretické znalosti i praktické dovednosti již v průběhu vzdělávání.
Oba hosté ve svých vystoupeních vyzvedli snahu školy o stálé zlepšování podmínek vzdělávání žáků a tím i jejich uplatnitelnost na trhu práce. Při prohlídce nových pracovišť ocenili jejich účelnost, estetičnost, kvalitu vybavení a také celkovou koncepci výuky – škola přesunula praktické vyučování oboru Kadeřník z nevyhovujícího a energeticky náročného objektu na Mírovém náměstí v Kadani do svých volných prostor ve Fibichově ulici.
Pro veřejnost je salon otevřen ve dnech školního vyučování od 8:30 do 13:30 hod. Není nutné se objednávat.
 
 
 < Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.