Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


VYDÁNÍ VÝPISU Z VYSVĚDČENÍ ZA 1. POLOLETÍ 2020/2021
V souladu s opatřením obecné povahy č. j. MSMT-46545/2020-1 ze dne 5. 1. 2021 sděluje SŠTGA Chomutov vzhledem k trvajícímu zákazu osobní přítomnosti žáků na vzdělávání dne 28. 1. 2021 obsah výpisu z vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2020/2021 elektronickou formou prostřednictvím on-line verze informačního systému školy Bakaláři („E-žákovská knížka“). O detailech a způsobu zobrazení informují své žáky a jejich zákonné zástupce jednotlivá střediska.
Vytištěné výpisy z vysvědčení budou žákům předány při nejbližší možné příležitosti, kdy bude povolena osobní přítomnost žáků na vzdělávání, a žák se osobně dostaví do školy.
 < Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.