Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


Celkové náklady dosáhly výše 780 000 Kč. Na jejich úhradě se významnou částkou 500 000,- Kč podílela finanční dotace města Kadaň, která byla škole poskytnuta na zlepšení podmínek výuky učebních oborů.
Učebny byly vybaveny novým nábytkem a dalším vybavením, které kadeřníci potřebují pro kvalitní výuku. Dne 25. 9. 2020 proběhlo slavnostní otevření pracoviště za přítomnosti starosty města Kadaň PaedDr. Jiřího Kulhánka a dalších hostů z Krajského úřadu, kteří si prohlédli nová pracoviště. Věříme, že nové vybavení zkvalitní výuku budoucích kadeřníků, a tím je lépe připraví pro výkon krásného ale i náročného povolání.
 
< Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.