Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


Téma letošního ročníku soutěže znělo Módní účes „á la 30. léta“ a naší školu reprezentovaly žákyně 3. ročníku oboru vzdělání Kadeřník. A jak celá soutěž dopadla? Vítězkou celé soutěže se stala Kateřina Mahnerová ze Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov, která svým účesem zvítězila u všech hodnotitelů a nejvíce zaujala odbornou, laickou i žákovskou porotu. Modelkou byla její spolužačka Anna Sazamová.
Poděkování za vzornou reprezentaci školy patří nejen těmto žákyním, ale i učitelkám odborného výcviku, které soutěžící výborně připravily.
 
 
< Zpět

Pro zájemce o studium

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


AtlasŠkolství - kam na střední školu 

Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.