Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


A kdo soutěžil? Byli to žáci třetích a čtvrtých ročníků oboru Mechanik seřizovač ze tří škol Ústeckého kraje. Soutěžilo se nejen o vítězství v regionálním kole, ale také o postup do celostátního kola, které se uskuteční 16.-18. března 2020 na Střední škole technické, gastronomické a automobilní Chomutov.
Do celostátního kola postoupil Jakub Mikuš ze Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické Ústí nad Labem a Jiří Krezl ze Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov.    
 
< Zpět

Pro zájemce o studium

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


AtlasŠkolství - kam na střední školu 

Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.