Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


Pro školní rok 2019/2020 si škola pořídila malou mechanizaci pro cvičná políčka se zemědělskými plodinami, pomocí které si mohou žáci procvičovat základní teoretické i praktické znalosti zemědělských prací předtím než usednou do velké mechanizace. V příštím roce bude pořízen kromě jiného zemědělský traktor s GPS navigací a automatickým řízením a také moderní technika na zpracování půdy.

 
 
< Zpět

Pro zájemce o studium

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


AtlasŠkolství - kam na střední školu 

Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.