Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


AUTOMECHANICI Z ÚSTECKÉHO KRAJE SOUTĚŽILI
Dne 7. března 2019 se na Střední škole technické, gastronomické a automobilní Chomutov uskutečnilo regionální kolo celostátní odborné soutěže Autoopravář Junior 2019 v kategorii Automechanik. Soutěže se zúčastnilo 10 středních škol Ústeckého kraje vyučujících autoobory, které vyslali soutěžit celkem 19 žáků. Žáci soutěžili v teoretických znalostech z konstrukce a diagnostiky motorových vozidel. V praktické části soutěže diagnostikovali a odstraňovali závady na různých druzích vozidel.
A jak klání nejlepších autoopravářů dopadlo? Vítězem regionálního kola se stal žák Jiří Vondráček ze Střední odborné školy a Středního odborného učiliště v Roudnici nad Labem. Druhým v pořadí a taktéž postupujícím žákem do celostátního finále, které se koná v Servis Center ŠKODA AUTO a.s. Kosmonosy, je Ondřej Kalina ze SOŠ technické a zahradnické v Lovosicích. Úspěšně dokončil soutěž také žák Radek Baumgartl z pořádající školy, který se umístil na celkovém pátém místě.
Soutěž prokázala, že teoretická i praktická příprava žáků středních škol Ústeckého kraje je na dobré úrovni a žáci jsou dobře připravováni na své budoucí povolání.
 
< Zpět

Pro zájemce o studium

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


AtlasŠkolství - kam na střední školu 

Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.