Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


PROGRAM NADACE ČEZ "PODPORA REGIONŮ" PŘISPÍVÁ NA ROZVOJ STŘEDNÍCH ŠKOL
V rámci programu Nadace ČEZ „Podpora regionů“ je v roce 2018 poskytnut příspěvek v částce 7,15 mil Kč na právě probíhající rekonstrukci objektu bývalého Technologického parku Chomutov, kde v rámci projektu „SŠ technická, gastronomická a automobilní, Chomutov – dokončení centra výuky gastronomických oborů“, vzniknou po dokončení učebny teoretické výuky gastronomických oborů.
Rekonstrukce bude dokončena do konce června 2019 a již od 2. září školního roku 2019/2020 bude v nově rekonstruovaných objektech zahájena teoretická výuka. Žáci a jejich učitelé se mohou těšit na moderní nově vybavené učebny splňující nároky na moderní metody výuky včetně kvalitního zázemí.
Informace o projektu v areálu Chomutov, Cihlářská
 < Zpět

Pro zájemce o studium

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


AtlasŠkolství - kam na střední školu 

Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.